Portfolio

Portréty v mém potfoliu jsou uspořádány do alb a jsou vám inspirací v dětské, rodinné, i fashion fotografii. Můžete si listovat i v náročnějších stylizacích (akt, glamoure, boudoir). V některých seriích, zejména fashion, je pracováno s profesionálním týmem a modelkami, ale to neznamená, že místo nich nemůžete stát vy. Nakonec několikrát k tomu došlo, fantazii se meze nekladou.

 

V každém albu s portréty je výběr z fotografií.

Prohlédněte si některé ukázky našich prací. V každém albu je výběr z fotografíí pořízených na dané téma.

Alba jsou vám inspirací v dětské, rodinné, a fashion fotografii. Můžete si listovat i v náročnějších stylizacích (akt, glamoure, boudoir). V některých seriích, zejména fashion, je pracováno s profesionálním týmem a modelkami, ale to neznamená, že místo nich nemůžete stát vy. Nakonec několikrát k tomu došlo, fantazii se meze nekladou.

 

Šimon Pikous - album: Slečny a ženy

Elegantní portrétní fotografie, luxusní ženy, které nejsou profesionálními modelkami. I taková můžete být. Nechte se unášet vaší inspirací, protože není ošklivých žen, jsou jen mizerní fotografové. Fotografování je zážitek, který můžete darovat.

Luxusní portrétní foto; Pikous; Hraběnka Luxusní portrétní foto; Pikous; Dívka s náručí květin Luxusní portrétní foto; Pikous; Jaro Luxusní portrétní foto; Pikous; Léto Luxusní portrétní foto; Pikous; Podzim Luxusní portrétní foto; Pikous; Zima Luxusní portrétní foto; Pikous; Hedvika Luxusní portrétní foto; Pikous; Mónica Sofia Luxusní portrétní foto; Pikous; Horst P. Horst Luxusní portrétní foto; Pikous; Horst Peter Horst Luxusní portrétní foto; Pikous; Roux a Erwin Olaf

přidat nový komentář

Komentáře této stránky


novinky


Vánoční poukazy - vhodný dárek
30. 11. 2017

Vhodným Vánočním dárkem se může stát poukaz na profesionální nafocení portrétů dětí, slečen i rodin. Obdarovaný si sám určí termín i průběh portrétního fotografování.


Výstva portrétů
07. 09. 2017

Ve Vratislavicích n. N. v kulturním centru 10.10.10. jsem usořádal výstavu fotografických portrétů ve stylu Fashion. Jedná se o výstupy z fotokurzu, který se jako druhý ročník bude konat tamtéž. Výstava bude do konce října 2017.


Limitovaná akce ku příležitosti nového alba
29. 04. 2017

Akce k nové stránce. Nafotografuji vám sérii fotek v exteriéru za 600.- Akce proběhne 16.5. v odpoledních hodinách na pozemku vedle ateliéru (Na Žižkově 1201/15). Dostanete 8 upravených fotografií v elektronické podobě. Hlaste se do komentářů... Sdílením dáte vědět i vašim přátelům. Těším se na Vás.


28. 03. 2017

Spouštíme pro Vás nové stránky, které se specializují na portrétní fotku. Budeme rádi za jakékoliv komentáře a postřehy. Později přidáme i stránky Art a Produktovou fotografii.

Za kolektiv díky, Šimon

náhodná stránka
Portfolio

Stránka profesionálního footografa, hlavní presentace fotografa z Liberce, zabývajícího se portrétní, svatební a produktovou fotografií.

více  
Top