Portfolio

Portréty v mém potfoliu jsou uspořádány do alb a jsou vám inspirací v dětské, rodinné, i fashion fotografii. Můžete si listovat i v náročnějších stylizacích (akt, glamoure, boudoir). V některých seriích, zejména fashion, je pracováno s profesionálním týmem a modelkami, ale to neznamená, že místo nich nemůžete stát vy. Nakonec několikrát k tomu došlo, fantazii se meze nekladou.

 

V každém albu s portréty je výběr z fotografií.

Prohlédněte si některé ukázky našich prací. V každém albu je výběr z fotografíí pořízených na dané téma.

 

Šimon Pikous - album: Rodina a rodinné foto

Nafotografování vaší rodiny jistě stojí za to. Pokusíme se vytvořit příjemnou a uvolněnou atmosféru a vyfotografovat vás a vaši rodinu co nejpřirozeněji. Výsledné fotografie si sami vybíráte.

Rodinné fotografování a portrét rodiny Pikous; rodinná fotografie Pikous; rodinná fotografie, Hošík na špičkách Pikous; rodinná fotografie, Těhotenská Pikous; rodinná fotografie; Maminka Pikous; rodinná fotografie; Maminka s dcerkou Pikous; rodinná fotografie; Tatínek s dcerkou Pikous; rodinná fotografie; Ach, ta láska sourozenců Pikous; rodinná fotografie; Do řady Pikous; rodinná fotografie; Rarášek Pikous; rodinná fotografie; mamča Pikous; rodinná fotografie; těhotenská foto Pikous; rodinná fotografie; těhotenské foto Pikous; rodinná fotografie; těhotenská foto, rodina Pikous; rodinná fotografie; Tři grácie Pikous; rodinná fotografie; Táta a syn Pikous; rodinná fotografie; Rodinka Pikous; rodinná fotografie; Rodinka, jiná Pikous; rodinná fotografie; Veselá rodinka Pikous; rodinná fotografie; Táta, máma, dcera, syn Pikous; rodinná fotografie; Táta, dcera, syn Pikous; rodinná fotografie; Největší z dětí

přidat nový komentář

Komentáře této stránky


novinky


Blíží se Vánoce
08. 11. 2018

Blíží se Vánoce, nezapoměňte na vánoční focení. Pokud si nevíte rady, lze připravit i dárkový poukaz a realizovat focení později.


Zážitkový fotoworkshop
22. 05. 2018

Těšíme se na WS: Fotografujeme jídlo s Karlem Kitou v Restaurant 59 24.6 2018, Jablonec n. N. Více na www.lsfliberec.cz/jidlo-workshop

#food_s_kitou


Vánoční poukazy - vhodný dárek
30. 11. 2017

Vhodným Vánočním dárkem se může stát poukaz na profesionální nafocení portrétů dětí, slečen i rodin. Obdarovaný si sám určí termín i průběh portrétního fotografování.


Výstva portrétů
07. 09. 2017

Ve Vratislavicích n. N. v kulturním centru 10.10.10. jsem usořádal výstavu fotografických portrétů ve stylu Fashion. Jedná se o výstupy z fotokurzu, který se jako druhý ročník bude konat tamtéž. Výstava bude do konce října 2017.


Limitovaná akce ku příležitosti nového alba
29. 04. 2017

Akce k nové stránce. Nafotografuji vám sérii fotek v exteriéru za 600.- Akce proběhne 16.5. v odpoledních hodinách na pozemku vedle ateliéru (Na Žižkově 1201/15). Dostanete 8 upravených fotografií v elektronické podobě. Hlaste se do komentářů... Sdílením dáte vědět i vašim přátelům. Těším se na Vás.


28. 03. 2017

Spouštíme pro Vás nové stránky, které se specializují na portrétní fotku. Budeme rádi za jakékoliv komentáře a postřehy. Později přidáme i stránky Art a Produktovou fotografii.

Za kolektiv díky, Šimon

náhodná stránka
Ceník

Kolik stojí portrét, dětská série, rodinné foto, těhotenské záběry, glamoure, akt, fashion? Ceny za fotografování, vizážistku, úprava v počítači, retuše,...

více  
Top