Portfolio

 

Šimon Pikous - album: Svatební fotografie

Svatební fotografie, fototografování svateb není práce jen tak na okraji. Svatební fotce se věnujeme intezivně a proto nabízíme své zkušenosti, ať nemusíte mít oči pro pláč. Fotografujeme ve dvojici. A proč právě my? Dál se o fotografa nemusíte starat. Zasloužíte si víc než fotky na DVD. Dostanete lety ověřenou kvalitu. Naše fotografie vám nezevšední. Jsme dva, tak nám nic neunikne.

Svatební fotograf Pikous - svatební koláče Svatební fotograf Pikous - afterparty Svatební fotograf Pikous - plačící ženich Svatební fotograf Pikous - emoce na hostině Svatební fotograf Pikous - družba Svatební fotograf Pikous - svatební zvyky polévka Svatební fotograf Pikous - svatební zvyky Svatební fotograf Pikous - svatba plná emocí Svatební fotograf Pikous - romantická svatba a balónek Svatební fotograf Pikous - romantická svatba v bouři Svatební fotograf Pikous - romantická svatba v horách Svatební fotograf Pikous - romantická svatba Svatební fotograf Pikous - šťastný novomanžel Svatební fotograf Pikous - první polibek Svatební fotograf Pikous - z jiného úhlu Svatební fotograf Pikous - déšť nás nerozhází Svatební fotograf Pikous - rodokmen Svatební fotograf Pikous - ženich žádá o ruku Svatební fotograf Pikous - i muži mají své dny Svatební fotograf Pikous -momentka v dešti Svatební fotograf Pikous - princezna Svatební fotograf Pikous - novomanželé na Rabí Svatební fotograf Pikous - novomanželé Svatební přípravy - nevěsta Svatební přípravy Svatební foto - momentka s maminkou Svatební fotograf pikous líčení nevěsty Ženich se obléká Nevěsta se obléká Svatební fotograf pikous svatební pochod Svatební fotograf pikous kravata Svatební fotograf pikous emoce Svatební fotograf pikous polibek Svatební fotograf pikous štěstí Svatební fotograf pikous radost Svatební fotograf pikous požádání o ruku

Portréty v mém potfoliu jsou uspořádány do alb a jsou vám inspirací v dětské, rodinné, i fashion fotografii. Můžete si listovat i v náročnějších stylizacích (akt, glamoure, boudoir). V některých seriích, zejména fashion, je pracováno s profesionálním týmem a modelkami, ale to neznamená, že místo nich nemůžete stát vy. Nakonec několikrát k tomu došlo, fantazii se meze nekladou.

 

V každém albu s portréty je výběr z fotografií.

Prohlédněte si některé ukázky našich prací. V každém albu je výběr z fotografíí pořízených na dané téma.

 

novinky


Obměna fotografií v portfoliu
14. 11. 2019

Pomalu obměňuji fotografie v portfoliu, galeriích. Myslím, že dětský portrét je ok, teď se budu věnovat ženskému portrétu, dívkám a glamoure. Přidám i nové galerie módní fotky.


Upravený životopis fotografa :)
14. 04. 2019

Na stránkách jsem upravil svůj životopis, zají má mě, jestli je takhle pro vás OK?
https://www.portrety-pikous.cz/kontakty/


Byznys portrét
04. 01. 2019

Nepodceňujte byznys portrét!
Na 1. dojmu záleží. Chci aby váš výraz byl vždy uvolněný a přirozený, odpovídající vaší povaze i zaměřění. Ať jste politik nebo IT mimozemšťan... Podívejte se do portfolia a neváhejte se objednat, je čas.


Kniha o Liberci
06. 12. 2018

Tip na vánoční dárek. S bratrem Janem jsme vydali novou fotografickou knížku o Liberci. K dostání v libereckých knihkupectvích. Cena příznivá. Můžete doporučit.


Zážitkový fotoworkshop
22. 05. 2018

Těšíme se na WS: Fotografujeme jídlo s Karlem Kitou v Restaurant 59 24.6 2018, Jablonec n. N. Více na www.lsfliberec.cz/jidlo-workshop

#food_s_kitou


Výstva portrétů
07. 09. 2017

Ve Vratislavicích n. N. v kulturním centru 10.10.10. jsem usořádal výstavu fotografických portrétů ve stylu Fashion. Jedná se o výstupy z fotokurzu, který se jako druhý ročník bude konat tamtéž. Výstava bude do konce října 2017.


Limitovaná akce ku příležitosti nového alba
29. 04. 2017

Akce k nové stránce. Nafotografuji vám sérii fotek v exteriéru za 600.- Akce proběhne 16.5. v odpoledních hodinách na pozemku vedle ateliéru (Na Žižkově 1201/15). Dostanete 8 upravených fotografií v elektronické podobě. Hlaste se do komentářů... Sdílením dáte vědět i vašim přátelům. Těším se na Vás.


28. 03. 2017

Spouštíme pro Vás nové stránky, které se specializují na portrétní fotku. Budeme rádi za jakékoliv komentáře a postřehy. Později přidáme i stránky Art a Produktovou fotografii.

Za kolektiv díky, Šimon

náhodná stránka
Kontakt

Kontaktujte nás telefonicky, emailem a nebo můžete vyplnit rychlý formulář.

více  
Top