Portfolio

Portréty v mém potfoliu jsou uspořádány do alb a jsou vám inspirací v dětské, rodinné, i fashion fotografii. Můžete si listovat i v náročnějších stylizacích (akt, glamoure, boudoir). V některých seriích, zejména fashion, je pracováno s profesionálním týmem a modelkami, ale to neznamená, že místo nich nemůžete stát vy. Nakonec několikrát k tomu došlo, fantazii se meze nekladou.

 

V každém albu s portréty je výběr z fotografií.

Prohlédněte si některé ukázky našich prací. V každém albu je výběr z fotografíí pořízených na dané téma.

 

Šimon Pikous - album: Fotografování v exteriéru

Velice oblíbené je fotografování v přírodě. Portrétování je uvolněné a výrazy jsou přirozené. Dětská fotografie nás vrací do našeho mládí. Pánové, přiznejme si, že nejlepší kratochvíle klukovských let, bylo mlátit klackem do vody?! Maminky s miminama, slunce, jaro, léto, podzim... Nahlédněte

Portrét Pikous exteriér, Dítě s pampeliškou #1 Portrét Pikous exteriér, Děti s pampeliškou #1 Portrét Pikous exteriér, Táta a syn #1 Portrét Pikous exteriér, Táta a syn u vody #1 Portrét, Pikous; exteriér, Dívka s věnečkem #1 Portrét, Pikous; exteriér, Dívka vije věneček #1 Portrét, Pikous; exteriér, Dívka a jaro #1 Portrét, Pikous; exteriér, Dívka a jaro #2 Portrét, Pikous; exteriér, Dívky a věnečky #1 Portrét, Pikous; exteriér, Mimino Portrét, Pikous; exteriér, Maminka a mimino Portrét, Pikous; exteriér, MaminkaPortrét, Pikous; exteriér, Těhotná maminka Portrét, Pikous; exteriér, MaminkaPortrét, Pikous; exteriér, Červená Karkulka Portrét, Pikous; exteriér, MaminkaPortrét, Pikous; exteriér, Červená Karkulka #2 Portrét, Pikous; exteriér, MaminkaPortrét, Pikous; exteriér, Podzim Portrét, Pikous; exteriér, MaminkaPortrét, Pikous; exteriér, Maminka Portrét, Pikous; exteriér, MaminkaPortrét, Pikous; exteriér, Slečna v horkém létě Portrét, Pikous; exteriér, MaminkaPortrét, Pikous; exteriér, Slečna v horkém létě #2

přidat nový komentář

Komentáře této stránky


novinky


Zážitkový fotoworkshop
22. 05. 2018

Těšíme se na WS: Fotografujeme jídlo s Karlem Kitou v Restaurant 59 24.6 2018, Jablonec n. N. Více na www.lsfliberec.cz/jidlo-workshop

#food_s_kitou


Vánoční poukazy - vhodný dárek
30. 11. 2017

Vhodným Vánočním dárkem se může stát poukaz na profesionální nafocení portrétů dětí, slečen i rodin. Obdarovaný si sám určí termín i průběh portrétního fotografování.


Výstva portrétů
07. 09. 2017

Ve Vratislavicích n. N. v kulturním centru 10.10.10. jsem usořádal výstavu fotografických portrétů ve stylu Fashion. Jedná se o výstupy z fotokurzu, který se jako druhý ročník bude konat tamtéž. Výstava bude do konce října 2017.


Limitovaná akce ku příležitosti nového alba
29. 04. 2017

Akce k nové stránce. Nafotografuji vám sérii fotek v exteriéru za 600.- Akce proběhne 16.5. v odpoledních hodinách na pozemku vedle ateliéru (Na Žižkově 1201/15). Dostanete 8 upravených fotografií v elektronické podobě. Hlaste se do komentářů... Sdílením dáte vědět i vašim přátelům. Těším se na Vás.


28. 03. 2017

Spouštíme pro Vás nové stránky, které se specializují na portrétní fotku. Budeme rádi za jakékoliv komentáře a postřehy. Později přidáme i stránky Art a Produktovou fotografii.

Za kolektiv díky, Šimon

náhodná stránka
Reference

Pár ukázek z komerčních zakázek. Na fotografiích je uvedeno jméno konkrétního zákazníka, realizace, případně zadání práce.

více  
Top