Portfolio

 

Šimon Pikous - album: Fotografování v exteriéru

Velice oblíbené je fotografování v přírodě. Portrétování je uvolněné a výrazy jsou přirozené. Dětská fotografie nás vrací do našeho mládí. Pánové, přiznejme si, že nejlepší kratochvíle klukovských let, bylo mlátit klackem do vody?! Maminky s miminama, slunce, jaro, léto, podzim... Nahlédněte

Pikous_fotografie_jaro_rodinny portret_prirozenost Pikous_fotografie_jaro_rodinny portret Pikous_fotografie_rodinny portret Pikous_fotografie_podzim_exterier_Romantika Pikous_fotografie_podzim_exterier_chlapecek Pikous_fotografie_podzim_exteriér Pikous_fotografie_divka s kytkou Pikous_fotografie_s tatou Pikous_fotografie_děti_podzim Pikous_fotografie_děti_holčička Portrét, Pikous; exteriér, MaminkaPortrét, Pikous; exteriér, Maminka Portrét, Pikous; exteriér, Maminka a mimino Portrét, Pikous; exteriér, Mimino Portrét, Pikous; exteriér, Dívky a věnečky #1 Portrét, Pikous; exteriér, Dívka a jaro #2 Portrét, Pikous; exteriér, Dívka a jaro #1 Portrét, Pikous; exteriér, Dívka s věnečkem #1 Portrét Pikous exteriér, Táta a syn #1 Portrét Pikous exteriér, Děti s pampeliškou #1

Portréty v mém potfoliu jsou uspořádány do alb a jsou vám inspirací v dětské, rodinné, i fashion fotografii. Můžete si listovat i v náročnějších stylizacích (akt, glamoure, boudoir). V některých seriích, zejména fashion, je pracováno s profesionálním týmem a modelkami, ale to neznamená, že místo nich nemůžete stát vy. Nakonec několikrát k tomu došlo, fantazii se meze nekladou.

 

V každém albu s portréty je výběr z fotografií.

Prohlédněte si některé ukázky našich prací. V každém albu je výběr z fotografíí pořízených na dané téma.

 

novinky


Obměna fotografií v portfoliu
14. 11. 2019

Pomalu obměňuji fotografie v portfoliu, galeriích. Myslím, že dětský portrét je ok, teď se budu věnovat ženskému portrétu, dívkám a glamoure. Přidám i nové galerie módní fotky.


Upravený životopis fotografa :)
14. 04. 2019

Na stránkách jsem upravil svůj životopis, zají má mě, jestli je takhle pro vás OK?
https://www.portrety-pikous.cz/kontakty/


Byznys portrét
04. 01. 2019

Nepodceňujte byznys portrét!
Na 1. dojmu záleží. Chci aby váš výraz byl vždy uvolněný a přirozený, odpovídající vaší povaze i zaměřění. Ať jste politik nebo IT mimozemšťan... Podívejte se do portfolia a neváhejte se objednat, je čas.


Kniha o Liberci
06. 12. 2018

Tip na vánoční dárek. S bratrem Janem jsme vydali novou fotografickou knížku o Liberci. K dostání v libereckých knihkupectvích. Cena příznivá. Můžete doporučit.


Zážitkový fotoworkshop
22. 05. 2018

Těšíme se na WS: Fotografujeme jídlo s Karlem Kitou v Restaurant 59 24.6 2018, Jablonec n. N. Více na www.lsfliberec.cz/jidlo-workshop

#food_s_kitou


Výstva portrétů
07. 09. 2017

Ve Vratislavicích n. N. v kulturním centru 10.10.10. jsem usořádal výstavu fotografických portrétů ve stylu Fashion. Jedná se o výstupy z fotokurzu, který se jako druhý ročník bude konat tamtéž. Výstava bude do konce října 2017.


Limitovaná akce ku příležitosti nového alba
29. 04. 2017

Akce k nové stránce. Nafotografuji vám sérii fotek v exteriéru za 600.- Akce proběhne 16.5. v odpoledních hodinách na pozemku vedle ateliéru (Na Žižkově 1201/15). Dostanete 8 upravených fotografií v elektronické podobě. Hlaste se do komentářů... Sdílením dáte vědět i vašim přátelům. Těším se na Vás.


28. 03. 2017

Spouštíme pro Vás nové stránky, které se specializují na portrétní fotku. Budeme rádi za jakékoliv komentáře a postřehy. Později přidáme i stránky Art a Produktovou fotografii.

Za kolektiv díky, Šimon

náhodná stránka
Ceník

Kolik stojí portrét, dětská série, rodinné foto, těhotenské záběry, glamoure, akt, fashion? Ceny za fotografování, vizážistku, úprava v počítači, retuše,...

více  
Top