Portfolio

 

Šimon Pikous - album: Módní přehlídky

Móda, přehlídky, fashion... jak chcete. Toto album je ryze pro pobavení a oddych. Listujte, prohlížejte a nechte se unášet na vlnách fantazie, módní fotky, fashiom, portrétů ve stylu glamoure. Krásné dívky, mnohé profesionální modelky, vás provedou. Bohužel se jedná jenom o výběr z celé palety přehlídek, které jsem fotografoval od historických až po současné trendy, ale pochopitelně jsem a jsme k Vašim službám.

fotografie_Modelka na přehlídce_póza fotografie_Modelka na přehlídce Modelka na přehlídce Alex Belinger a dalmatin femme fatale-móda Módní portrét se psem_ pudl módní foto_molo_dynamická v protisvětle módní foto_molo_dynamická módní foto_dynamická módní foto_Bob Marley módní foto_paví pera módní foto_anděl módní foto_Werso_spodní prádlo módní foto_andělská křídla_spodní prádlo módní foto_balonky_spodní prádlo módní foto_modelka Nela Krásná_spodní prádlo módní foto_modelka Nela Krásná módní foto_spodní prádlo módní foto_klobouk módní foto_šperky Made in Jablonec_módní foto Made in Jablonec_publikum Made in Jablonec_Lucid Made in Jablonec_Michalíková Made in Jablonec_ 2019_modelka Made in Jablonec_ 2019_glamoure Made in Jablonec_ 100 let republiky

Portréty v mém potfoliu jsou uspořádány do alb a jsou vám inspirací v dětské, rodinné, i fashion fotografii. Můžete si listovat i v náročnějších stylizacích (akt, glamoure, boudoir). V některých seriích, zejména fashion, je pracováno s profesionálním týmem a modelkami, ale to neznamená, že místo nich nemůžete stát vy. Nakonec několikrát k tomu došlo, fantazii se meze nekladou.

 

V každém albu s portréty je výběr z fotografií.

Prohlédněte si některé ukázky našich prací. V každém albu je výběr z fotografíí pořízených na dané téma.

 

novinky


Obměna fotografií v portfoliu
14. 11. 2019

Pomalu obměňuji fotografie v portfoliu, galeriích. Myslím, že dětský portrét je ok, teď se budu věnovat ženskému portrétu, dívkám a glamoure. Přidám i nové galerie módní fotky.


Upravený životopis fotografa :)
14. 04. 2019

Na stránkách jsem upravil svůj životopis, zají má mě, jestli je takhle pro vás OK?
https://www.portrety-pikous.cz/kontakty/


Byznys portrét
04. 01. 2019

Nepodceňujte byznys portrét!
Na 1. dojmu záleží. Chci aby váš výraz byl vždy uvolněný a přirozený, odpovídající vaší povaze i zaměřění. Ať jste politik nebo IT mimozemšťan... Podívejte se do portfolia a neváhejte se objednat, je čas.


Kniha o Liberci
06. 12. 2018

Tip na vánoční dárek. S bratrem Janem jsme vydali novou fotografickou knížku o Liberci. K dostání v libereckých knihkupectvích. Cena příznivá. Můžete doporučit.


Zážitkový fotoworkshop
22. 05. 2018

Těšíme se na WS: Fotografujeme jídlo s Karlem Kitou v Restaurant 59 24.6 2018, Jablonec n. N. Více na www.lsfliberec.cz/jidlo-workshop

#food_s_kitou


Výstva portrétů
07. 09. 2017

Ve Vratislavicích n. N. v kulturním centru 10.10.10. jsem usořádal výstavu fotografických portrétů ve stylu Fashion. Jedná se o výstupy z fotokurzu, který se jako druhý ročník bude konat tamtéž. Výstava bude do konce října 2017.


Limitovaná akce ku příležitosti nového alba
29. 04. 2017

Akce k nové stránce. Nafotografuji vám sérii fotek v exteriéru za 600.- Akce proběhne 16.5. v odpoledních hodinách na pozemku vedle ateliéru (Na Žižkově 1201/15). Dostanete 8 upravených fotografií v elektronické podobě. Hlaste se do komentářů... Sdílením dáte vědět i vašim přátelům. Těším se na Vás.


28. 03. 2017

Spouštíme pro Vás nové stránky, které se specializují na portrétní fotku. Budeme rádi za jakékoliv komentáře a postřehy. Později přidáme i stránky Art a Produktovou fotografii.

Za kolektiv díky, Šimon

náhodná stránka
Kontakt

Kontaktujte nás telefonicky, emailem a nebo můžete vyplnit rychlý formulář.

více  
Top